Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W piątek od Zana do Tesco w szczycie "zielona fala" pięknie działała na Kraśnickiej. Ani razu nie stałem na światłach. W poniedziałek i wtorek znowu co skrzyżowanie to czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona fala to może będzie, ale jak oddadzą do użytku zachodnią obwodnicę. Ale nie będzie to efekt tego systemu za takie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko zielona fala. Jak stoję, aby z Kraśnickiej skręcić w lewo w Głęboką, to mam zieloną falę, później żółtą, później czerwoną, później czerwoną z żółtą, później znowu zieloną, znowu żółtą, znowu czerwoną, żółto-czerwoną, zieloną, żółtą, czerwoną, itd... i to nawet nie jest w godzinach szczytu (9-10 rano) A tu tylko o zielonej napisane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Przecież to chyba jacyś niedouczeni ludzie projektowali. Zresztą po co sidzą ci goście w tym centrum?? chyba jako operatorzy mogliby wcisnąć gdzieś ENTER i wydłużyć trochę cykl tego światła
  siedzą po to, by na koniec miesiąca dostać wypłatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają jak się jedzie Al. Kraśnicką w dowolnym kierunku. Skrzyżowanie z Nałęczowską i Zana blokują całą ulicę. Po staremu było o wiele lepiej. Korki były w dni o wzmożonym ruchu (piątki, poniedziałki, okres przedświąteczny...). Teraz po unowocześnieniu korki są codziennie!!! O nietypowych porach i godzinach. To ogromne marnotrawstwo paliwa, zatruwanie środowiska i narażanie ludzi na stres. W pale się nie mieści coś takiego. Na pewno można jakoś usprawnić sygnalizację na obu skrzyżowaniach bo tak pozostać zdecydowanie nie może. Sikorskiego stoi i Racławickie też, na Rondo Krwiodawców wjechać nie można bo ruch trzyma sygnalizacja przy Nałęczowskiej... Ku**a, czy nikt z ratusza nie słyszał tego problemu albo nie jechał tamtędy? Może w końcu pieprzeni urzędnicy posłuchają głosu obywateli i pochylą się nad realnym problemem i przestaną kłamać w żywe oczy. Panie Kieliszek, stań se Pan przy Rondzie Krwiodawców między 14 i 16 i zobacz Pan co trzeba usprawnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu nalezy tez wspomniec o mega korku od stadionu w kierunku trasy zielonej- stoją 3 pasy po 7-8 zmian, styuacja ma miejsce od kliku dni od godziny 7.
potwierdzam !!! za to co zrobili z cyklami świateł ktoś powinien polecieć ze stołka z zakazem pracy w jakimkolwiek urzędzie !!   Nie wiem na co Żuk czeka, na większe wk*wienie mieszkańców, czy na efekt końcowy prac nieudaczników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejazd przez Krasnickie 50 min. Gigantyczne korki. TO NIE DZIAŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem kolo 17 stej ul głęboka w kraśnicką w kierunku na czechów - TRAGEDIA - odcinek 600 m jechałem z 40 min!!! Kicha na maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia, aby wjechać na Al. Kraśnicką z ul.Roztocze trzeba czekać 4-5 zmian świateł. Kilka razy mierzyłem czas "zielonego" z Roztocza - 4 do 5 sek.!!!! przejeżdżają max 3-4 auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korkuje się ul. Kunickiego jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Nowy Świat w kierunku centrum.... a Plac Bychawski to już totalna porażka , blokuje się, ponieważ nie da się płynnie zjechać w kierunku centrum i w kierunku dworca..... Skrzyżowanie z Trasą Zieloną... MASAKRA!!!! Czy ktoś to w ogóle widział..? I to ma być ułatwienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest dobrze do czasu kiedy ktoś wsadza łapy zeby ulepszać(tak jest ze wszystkim). Niech wróca do takiej organizacji jak była dziesięć, pietnaście lat temu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zwolennika kolei: odwieź dzieci do szkoły i przedszkola gdzieś w mieście koleją metropolitalną, a potem dojedź jeszcze nią do pracy w centrum. Człowieku, obudź się.
Normalny człowiek wybiera dziecku szkołę koło miejsca zamieszkania i do centrum jedzie komunikacją.No chyba że jest inwalidą z ubytkami ruchowymi bądż muzgowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordem jest przejechanie z czechowa na lsm w szczycie - 1 godz. 7 minut
Mój rekord z Czechowa na Spadochroniarzy (!!!) to 55 minut...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić paliwo po 7 złoty i problem rozwiązany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...